KONST / Litografier / Färglitografier 14513288
nr 1451 3288
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, interiör & verkstad. Färglitografi, bildmått: 50x60, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:05:03
27/2 11:56:28